Kontakt os

Retriever Danmark
Store Kongensgade 81
1264 København K

+45 36990586
infodanmark@retriever.dk

Drevet af dit ønske om indsigt

Morten Boeck

Account Executive

+45 25322088

mb@retriever.dk

Anders Grosen

Account Manager & Market Lead RelationDesk

+45 27635460

anders.grosen@retriever.dk

Kasper Thuesen

Account Manager

+45 60177189

kasper.thuesen@retriever.dk

Casper Weichel

Account Manager

+45 31235999

casper.weichel@retriever.dk

Peter Kolding

Customer Success Manager

+45 23613032

peter.kolding@retriever.dk

Christine Vu

Customer Success Manager

+45 31219689

christine.vu@retriever.dk

Tommy Hall

Sales Manager

+45 27831053

th@retriever.dk

Christian Dunthorne-Bille

Client Relations Coordinator

+45 20605646

christian.dunthorne-bille@retriever.dk

Rebecca Nyström Hvidt

Client Relations Coordinator

På barsel

Emil Kalborg Holt

Client Relations Coordinator

+45 30275184

emil.holt@retriever.dk

Jesper Lange

Client Relations Coordinator

jesper.lange@retriever.dk

Regitze Køhler Gundorph

Client Relations Coordinator

På barsel

Jane Lysgaard

First Line Support

jane.lysgaard@retriever.dk

Susanne Torpe

Client Relations Manager

+45 31120802

st@retriever.dk

Carina Bendtsen

Senior Media Analyst

+45 24419383

cb@retriever.dk

Ea Hansen

Data Insight Analyst

+45 31514897

ea.hansen@retriever.dk

Julie Eline Jensen

Media Analyst

+45 20816827

julie.jensen@retriever.dk

Jeanette Olsen

Media Analysis Manager

+45 27441778

jo@retriever.dk

Nicolai Falck Henriksen

Media Relations & Market Manager

+45 22652849

nicolai.henriksen@retriever.dk

Autumn Frimann

Finance

autumn.frimann@retriever.dk

Alan Malligsen

CEO

+45 28552577

am@retriever.dk

Malene Struve

Student Assistant

Natascha Studsgaard Nielsen

Student Assistant

Josephine Roshni Wiig

Student Assistant

Katrine Lorenz

Student Assistant